четвер, 4 червня 2015 р.

Хмари що приносять грошіДля видобутку криптовалюти використовується кілька способів: її можна отримати  за надані послуги, виграти в казино, зняти з безкоштовних фаусет-кранів і нарешті намайнити, безпосередньо обчислити криптовалюту з підключенням комп'ютера і приєднанного до нього майнера  в пулі (загальній групі видобутку ), або купити потужності для видобутку в хмарному майнінгу, спосіб який отримав більш широке поширення зважаючи на простоту і доступность, для довідки вартість обладнання для майнінгу - майнера коштує від декількох доларів, до декількох десятків тисяч доларів, залежно від потужності чіпсетів які обчислюють коди ланцюга криптовалюти.

Хмарний або облачний майнінг роблять об'єднані групи в так званих пулах. У зв'язку із зростанням складності видобутку криптовалюти вже тепер потрібне спеціальне обладнання з величезними потужностями. Раніше, десь рік тому, мав сенс майнити звичайним комп'ютером, на даний момент це не доцільно. Кількість видобутої криптовалюти не покриє витрат на електрику витрачену для видобутку та амортизацію обладнання. Сервіси хмарного майнінгу продають або здають в оренду віртуальні потужності для видобутку, беручи на себе турботи про електроживлення обладнання, його обслуговування, підключення до інтернету і розподіл видобутого кріптозолота. Причому обслуговування здійснюється 24 години на добу практично без перерв. Як показує практика це найбільш вигідний варіант для користувачив які стали на стежку кібердобутку. Але на цій стежці є і вельми неприємні ділянки - досить часто хмарні сайти стають скамними, тобто перестають приносити дохід або припиняють виплати, найбільш сумно відомі - HashProfit, TeraBox, ZeusHash та й маса інших, але це говорить лише про присутність ризику втрат як в будь-якому інвестиційному проекті. Будь-яка інвестиція є ризикова справа, свого роду гра з якоюсь ступенню гарантії, але знайти для себе той майнігпроект який забезпечує Bitcoin видобуток -  справа інвестора, тому, що є чимало майнингів які стабільно виплачують зароблені кошти, для більш докладної інформації з цього приводу можна скористатися моніторингами майнінг сервісів, головне завдання звести ризик втрати вкладених коштів до нуля.

Біткоїн в соцмережі
Криптовалюта змушує мутувати одну з головних базових сфер соціуму - фінансові відносини. І навіть деяка загальмованість у прийнятті та визнанні біткоїну не зупиняє зростання інтересу до нього з боку людства, а віртуальне співтовариство нарощує і відкриває способи його використання.
Навесні цього року соцмережа Facebook представила безкоштовний платіжний додаток заради  реалізації P2P-платежів, й активно почала боротися за вихід на лідерські позиції у фінансових онлайн-сервісах.
Статистика стверджує за 2014 рік  робітники із закордонним працевлаштуванням перевели на батьківщину 583000000000 $ через сервіси міжнародних платежів. Як правило подібні перекази не безкоштовні і комісія за переказ доходить до 8% від суми переказу, а в деяких країнах до 30%.
Facebook пропонує абсолютно вільний транзакцію, без відрахування відсотків комісії. На сьогодні мережа грошових переказів в Facebook обмежена територією США, але в намірах компанії розширення цих меж до розмірів їх повного соцсервіса, і головний розрахунок на перспективність біткоїн-платежів.
Природно подібні дії ніяк не можуть подобатись ні Western Union, ні Money Gram, що поглинають жирний шматок від міжнародних переказів. Але бізнес і конкуренція вже увійшли в наше життя і періодично демонструють свої кращі і гірші сторони.
Світ змінюється поступово але глобально, і ми стаємо хто свідком, а хто учасником руху прогресу впровадження кріптоінновацій. Ну що ж, займаємо місце зручніше і насолоджуємося дією.